Életmódváltó Iskola

Álljunk meg egy szóra!

Minden szerdán 16 órától a következő hét szerda 10 óráig Moksa Életmód Iskolát indítunk. Az iskolát 10 fős vegyes csoportokban (5 férfi / 5 nő) tartjuk.

akkor köztünk van a helyed!

Az iskolába való beiratkozás a következőket tartalmazza:

Legfőbb programjaink:

Zöldturmix készítés: A résztvevők közösen minden délelőtt elkészítik a saját energetizáló turmixukat. Már 7 nap alatt is meg fogják tudni tapasztalni, hogy óriási nagy változás áll be a szervezetük működésébe. Nem lesznek éhesek, ráadásul úgy fognak tudni fogyni, hogy közben jól is érzik magukat.

Moksa társasjáték: Kiváló lehetőséget nyújt az ismerkedésre, önmagunkkal és egymással. A Moksa társasjáték alatt mindent megtudhatunk a Moksa Cseppről, a Moksa küldetésről és arról, hogy hogyan tudunk anyagilag is sikeressé válni. A játékosok választ kapnak arra is, hogy miképpen tudjuk megőrizni testi-lelki egészségünket, vagy ha már elveszítettük, akkor hogyan tudjuk azt visszaszerezni?

Szabad program esténként

A következő iskola indításának tervezett időpontja 2019. január 23.